Jdi na obsah Jdi na menu
 


Atyho navštívil Bruce

8. 9. 2008

Od doby co mám operovanou nohu si Aty neužívá moc dlouhých procházek, ale snažím se mu co nejvíc věnovat. Přetahujeme se o míček, všelijak si hrajeme a hlavně cvičíma, ale přesto jsem byla ráda, že Markéta s Brucem dorazila. Aty z toho měl také velkou radost a začal Bruce drtit a učit hlouposti, ale vezmem to popořadě...

Byla jsem dohodlá s Markétou, že nás dnes s Brucem navštíví. Při čekání na autobus, kterým měla dorazit jsem zahlédla Michala s Auruší. Ukecala jsem ho, aby se mnou čekal na bus a seznámil Auru s Brucem.

Když Bruce dorazil, měl radost hned z dvou borderek, které na něj čekali. Okamžitě se rozutekli na trávu a začli se kočkovat. Přidal se k nim i Atyho kamarád Viktor, který si začal na Atyho dovolovat a Atýsek mu musel vysvětlit kdo je tu pánem. Viktor to naštěstí rychle pochopil a nebyla z toho mela. Bruce si našel nového malého kamaráda, který ho nedrtil tak jako Aty. Moc jim to spolu slušelo, ale kamarádství nemělo dlouhého trvání. Bruce po chvilce přiběhl za Atym a začli se mordovat. Aura se do jejich boje nezapojila a jen je pozorovala z dálky. Na chvilku se připojil i velký kamarád Azík, který si bohužel začal vyskakovat na Bruce. Bruce z toho byl chudák uplně mimo, že si na něj dovoluje takové telátko. Ale panička si Azíka srovnala během chviličky. Po Aziho odchodu jsem musela tu bordeří trojku ukecávat, abych udělala aspoň jednu normální společnou fotku, nakonec se to celkem povedlo.

 

Obrazek

 

Protože začalo pršet rozhodla jsem se vzít Markétu a Bruce k nám. Michal s Auruší někam pospíchali, tak se nepřidali. Bruce si u nás začal dovolovat a vyskakovat. Mám trošku strach, jak se budou chovat až Bruce trochu povyroste, protože začíná být opravdu dost oprsklý. Když jsem Markétě ukazovala Atyho hračky zjistili jsme hroznou věc. Bruce se bojí Atyho malé kačenky.

 

Obrazek

 

Ona totiž nepíská, ale kačká jako pravá kačenka. Jakmile kačenka zakačkala, Bruce se zuřivě rozštěkal a udržoval si obrovský odstup od malé kačenky. Bruce byl k neumlčení a Atyho začalo jeho štěkání dost štvát... skoro to vypadalo, že se tu sežerou jak po něm Aty vyjel. Nakonec si to kluci vyřikali mezi sebou. Jestli to takhle půjde dál, brzo nastane bitka o vůdcovské postavení.

Oba kluci byli nakonec dost utahaní, tak doufám že si to užili. Těším se na další setkání a doufám, že už budu mít nohu zdravou a půjdem kluky někam pořádně protáhnout.

 

FOTKY